Prezydent Brazylii

Znaki na drodze do domu Brazylijska wiceprezydenta Michel Temer oferują ostre słowa dla człowieka, który mógłby wziąć stery w kraju Ameryki Południowej, jeśli jego prezes jest odwołany.

Plakaty na trasie powiedzieć "golpista" portugalskiego "zamachu monger".
To oskarżenie prezydent Dilma Rousseff została wykonana, jak również, zatrzaskując push zakwestionować ją jako zamach stanu i wywołanie Temer spiskowiec przy działce.
Opis ten nie jest sprawiedliwe, Temer powiedział CNN w wywiadzie telewizyjnym w poniedziałek.
"Nie ma takiego przewrotu w tym kraju. Nie ma każda próba naruszają konstytucję" Temer powiedział, dodając, że 62% Brazylijczyków opowiadają się za Rouseff impeachmentu.

Jak Temer rozmawiał z CNN z Jaburu, silnie strzeżonym wice pałacem prezydenckim zaprojektowanego przez słynnego brazylijskiego architekta Oscara Niemeyera, było prawo konstytucyjne książka otwarta na biurku.
"Co ja spisek wiodący? Czy mam siłę przekonywania 367 członków Kongresu? Ponad połowa ludności Brazylii," powiedział. "Myślę, że prezydent jest źle w tej kwestii, jak również."
Rousseff i Temer, 75-letni prawnik znany jako negocjatora zapleczu, kute sojusz przy wsparciu ze swoim brazylijskim Demokratycznej Partii Ruchu. Wspólnie doszli do władzy z błogosławieństwem mentora Rousseff jest były prezydent Luiz Inácio Lula da Silva.
Ale ten sojusz jest najnowszą ofiarą w szybko szczelinowania krajobraz polityczny jako rosnącego skandalu politycznego trzęsie rząd Brazylii zaledwie kilka miesięcy, zanim kraj ten jest ustawiony na gospodarza Olimpiady.

Jego plan: Pierwsze "Wyprowadzić na prostą" w Brazylii
Temer jest człowiek, który odbędzie się w Brazylii wodze przez co najmniej 180 dni, podczas gdy w przypadku broni się Rousseff głosów kraju Senatu na rzecz gospodarstwa próby impeachmentu.
Jeśli Rousseff zostanie uznany winnym, prawo Brazylijska mówi Temer musi wypełnić pozostałą część kadencji, czyli do końca 2018 roku.
"Mój wniosek jest jednym z pojednania narodowego, krajowego pacyfikacji" Temer powiedział CNN. "Ja już mówiłem to wiele razy, ale to, co proponuję jest rząd, który może działać jako ocalenia narodowego. To by zjednoczyć wszystkie strony, w tym po stronie opozycji. Myślę, że to jedyny sposób, aby wydostać się z ten kryzys. ... Moim celem będzie, przy wsparciu sił politycznych w kraju, w celu utworzenia dobrego gabinetu, aby mi doradzić i gwarantują governability, by pomóc gospodarce odzyskać (a) umieścić ten kraj z powrotem na torze, na gładką wybory w 2018 roku "
A co z Letnich Igrzyskach Olimpijskich, które Rio de Janeiro jest ustawiona na organizację w sierpniu? Czyżby Gry przyjąć uderzenie jako kraj stoi rozdział po rozdziale pogłębiającego się kryzysu politycznego?
"Nie sądzę" Temer powiedział. "Wiesz, że Igrzyska Olimpijskie są bardzo dobrze zorganizowane jako wspólny wysiłek między rządem stanu Rio, Rio władz miejskich i przy udziale rządu federalnego. Nie mam wątpliwości, że Olym

odzyskanie zaufania
Rousseff jest wysoce niepopularny prezydent z ocena zatwierdzenia koło 10% dzięki najgorszej recesji od dziesięcioleci i afery korupcyjnej z udziałem państwowy koncern naftowy Petrobras i dziesiątki polityków w swojej partii i koalicji rządowej.
Sama prezydent nie jest zamieszana w skandal, ale miliony Brazylijczyków wyszły na ulice, by domagać się jej obalenia nad korupcji instytucjonalnej i gospodarki tankowania. W ubiegłym tygodniu izba niższa kraju w przeważającej mierze zatwierdził wniosek o jej oskarżenia. Ona oskarżony o łamanie praw budżetowych pożyczając od banków państwowych w celu pokrycia niedoboru deficytu Brazylii i zapłacić za popularnych programów społecznych.
Część wyzwanie dla Temer będzie, że wielu polityków z jego partii zostały również pobierana w aferze korupcyjnej. Temer nie jest przedmiotem badań, ale jego nazwisko zostało wymienione w niektórych zeznań.

On powiedział CNN, że nie miał nic wspólnego z afery korupcyjnej.
Pierwszym krokiem Temer, jeśli proces impeachmentu idzie do przodu?
"Chcę, aby odzyskać zaufanie narodu brazylijskiego i wszystkich sektorów społeczeństwa", powiedział CNN.
Ale to nie jest łatwa sprawa.
Większość Brazylijczyków stwierdzili również, że zdaniem wiceprezes powinny być również odwołany i woleliby nowych wyborów.
Temer mówi konstytucja jego kraju nie pozwala jej wiceprezes zostać odwołany. Ale on wie, ludzie są ściśle oglądanie etapy ich rząd zabiera.
"Zdaję sobie sprawę, że jeśli mam zostać prezydentem, ja też może być przetwarzany za wszelkie wykroczenia polityczne", powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *