Gwiazda brazylijskiej piłki nie przyjedzie na Olimpiadę

Z olimpiada powinna rozpocząć się w czasie krótszym niż trzy miesiące w Rio de Janeiro, jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy brazylijskich ma zaskakująco złowieszczą wiadomość dla międzynarodowych gości: Trzymaj się z dala.

Brazylia jest coraz "więcej brzydkie", powiedział Rivaldo, który był w tym kraju 2002 World Cup-zwycięskiej drużyny, stanowiące część śmiertelną ofensywnego trio z Ronaldo i Ronaldinho.
Rivaldo ostrzegł ludzi w mediach społecznościowych o przemocy plagą miasta, powołując się na zabójstwo 17-letniej dziewczynki w weekend.

Przesłanie jest prawdopodobne, aby udaremnić przywódców kraju, którzy starali się rozwiać pojęcia, że ​​Brazylia nie jest gotowy do gry i Rio nie jest bezpieczny dla turystów.
"Czekamy na każdy przyjść więc możemy zaprezentować nasze miasto", Rio de Janeiro Miejski Turystyka Sekretarz Antonio Pedro Viegas powiedział. "Ludzie już wiedzą, nasze problemy, ale będą zaskoczeni pięknem Rio i ciepło ze swoich ludzi."
Rio 2016 Olympics: Co Brazylia martwienia się o 100 dni, aby przejść
Ale przemoc jest tylko jeden problem, że Brazylia stoi przed gry.
Nadbrzeżnym mieście Recife jest uważany za zerowy śmiercionośnego wirusa Zíka. Liczne kraje wydały ostrzeżenia podróży dla obszarów dotkniętych przez wirusa, który jest prowadzony przez komary. Kobiety w ciąży są szczególnie narażone, ponieważ wirus może powodować wady wrodzone....