Zbieranina informacji


Texas senator Ted Cruz uczyni "ważną zapowiedź" na 4 po południu ET w Pan American Pavilion w Indianapolis, powiedział dziennikarzom w środę rano.

"Będziemy w znacznym zapowiedź więc zachęcać ludzi, aby przyjść i dołączyć do nas," powiedział w krótkim dostępności mediów poza jego autobusie kampanii.
Cruz stracił wszystkie pięć prawybory odbywają wtorek, ale powiedział, że został fenomenalne Indiana w ramach przygotowań do nadchodzącego podstawowej przyszłym tygodniu The Hoosiers państwa.
"Ostatnia noc była noc Donald Trump i dzisiaj jest dzień Indiana. Indiana ma teraz okazję porozmawiać nie tylko dla Hoosiers w całym stanie, ale dla ludzi w tym kraju, które cenią Midwestern zdrowym rozsądkiem, wartość zdrowym rozsądkiem", senator Texas powiedział ,
Cruz nie ujawnia przedmiot mowy, ale dzielić tym, co on szuka w ewentualnej wice pick prezydenckich.
"Najważniejszą cechą dla każdego uruchomionego partnera jest to, że on lub ona powinna być przygotowana do kroku i pełnić rolę prezydenta. - Jest dowódcą naczelnym, zachować bezpieczną tym kraju i pracy mistrz, wolność i bezpieczeństwo", powiedział.

Bombay, kapitał technologii nerwowej, jest pierwszym miastem testować płatności przekazywania myśli. Łącząc najnowsze złącza generacji neuronowych z błyskawicznych systemów komunikacyjnych, jest obecnie możliwe, aby zarządzać swoimi finansami w czasie rzeczywistym, nie odbywają się w tych wszystkich niezliczonych kontroli bezpieczeństwa. Od płacąc za obiad dokonaniem przelewu bankowego, można zrobić wszystko, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa - i praktycznie nawet nie myśląc o tym! Jak to się dzieje, Indie to również miejsce, gdzie pionierskich firm telekomunikacyjnych zapoczątkowana płatności mobilnych, pod koniec 20 wieku.

Chociaż 18% populacji nadal są powściągliwi, ta innowacja technologiczna jest jednak prawdopodobne, aby być bardzo szybko przyjęte. Konsumenci w Drodze Mlecznej i strefy Intergalactic są bez wątpienia martwi się, że wypłata przez myśl Transmission (PTT) może oznaczać, że na samą myśl o jakiejś zakupy może spowodować pieniędzy natychmiast opuszcza swoje konto! Nie martw się: banki i prawodawców już myśl o tym, i co miesiąc rachunek posiadacza i jego lub jej osobisty doradca sprawdzi wypłat ze sobą, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo transakcji. Niezawodny System - ale hakerzy są już w pogotowiu ...

Na razie ta nowa technologia pomoże rozwiązać kwestie bezpieczeństwa związane z zarządzaniem pieniędzy. Bo to wszystko zmieniło się od miejskiego Optymalizacja sieci rozpoczęto w 2450. Z naszego osobistego pojazdu do naszego mieszkania, każdy element jest połączony z jego otoczenia - i nie ma bariery między żadnym z nich, jeśli chodzi o komunikację. Nagrodą były niesamowite - ale cyberprzestępcy szybko zorientował się, że jest to nowa manna z nieba. oszustwa płatnicze i inne rodzaje oszustw wzrosła wykładniczo, aż do momentu wprowadzenia ustawy separacji w 2527, który rozwiązał problem przez całkowite oddzielenie sieci bankowych od publicznego Internetu.

Od tego czasu, transakcje mogą być potwierdzone jedynie przez praktycznie nieomylny bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa kontroli tożsamości